Welkom op de Philharmonie-repetitieschema-wiki. Orkestleden, bestuur en dirigent vinden hier altijd de meest actuele informatie over de wekelijkse repetities, repetitiedagen en weekends en concerten.
Nooit meer de laatste mail gemist en de voorlaatste gelezen. Save de link naar deze pagina bij je favorieten.
Alleen bestuur en dirigent kunnen deze site bewerken. (Font: Arial, Size x-small)
Repetitieschema:
Concerten:
Zaterdag 14 mei, Grote Kerk Weesp (15.00 uur)
Zondag 15 mei, Muziekgebouw aan 't IJ (20.15 uur)
Programma:
Bezetting:
Aleksandr Shymko: Rising (Concert ouverture)
Strijkers, 3 (picc), 3, (bas)2, 3(contra) - 4, 3, 3, 1 - Timp + 4
Rachmaninoff: Rapsodie op een thema van Paganini in a klein voor piano en orkest, op. 43, m.m.v. Nicolas van Poucke
Strijkers, 3 (picc), 3 (alt), 2, 2 - 4, 2, 3, 1 - Timp, +2 Perc, Hrp
Tsjaikovski: Symfonie nr. 6 in b klein, op. 74 (Pathétique)
Strijkers, 3 (picc), 2, 2, 2 - 4, 2, 3, 1 - Timp, Perc (bassdrum, cymbals, tam-tam, bells)
Repetitie- en concertlocaties:
Cygnus Gymnasium: Vrolikstraat 8, 1091 VG Amsterdam
Vossius Gymnasium: Messchaertstraat 1, 1077 WS Amsterdam
Amsterdams Lyceum: Valeriusplein 15, 1075 BJ, Amsterdam
Den Ilp: Dorpshuis "De Wije Ilp", Den Ilp 73, 1127PG Den Ilp
Grote Kerk Weesp: Kerkstraat 8, 1381 XN Weesp
MGIJ: Muziekgebouw aan 't IJ, Piet Heinkade 1, 1019BR Amsterdam
Repetitieschema
Datum |
Dag |
Tijd |
|
O.l.v. |
Wat |
Waar |
8-Mei-21 |
Zondag |
10:00 - aanvang 11:20 - koffiepauze |
13:00 - 14:00 lunchpauze |
Stijn |
Tutti incl. slagwerk & harp Rach met solist Nicolas van Poucke |
Vossius |
|
|
14:00 aanvang 15:20 - theepauze |
15:35 - aanvang 17:00 - einde |
Stijn |
Tutti incl. slagwerk Tchaikovsky |
Vossius |
13-Mei-22 |
Vrijdag |
20:00 |
22:30 met uitloop |
Stijn |
Tutti Generale |
VOSSIUS |
14-Mei-22 |
Zaterdag |
15.00 |
17.15 |
Stijn |
CONCERT Grote Kerk Weesp Aanwezig 13.00 uur Aanvang zaalrepetitie 13.15 uur Einde zaalrepetitie 14.30 uur |
Grote Kerk Weesp |
15-Mei-22 |
Zondag |
20.15 |
22.15 |
Stijn |
CONCERT MIJ Amsterdam Aanwezig 17.30 uur Aanvang zaalrepetitie 18.00 uur Einde zaalrepetitie 19.00 uur, uiterlijk 19.30 uur |
Muziekgebouw aan 't IJ |
11-Feb-22 |
Vrijdag |
20:00 |
22:30 |
Stijn |
Strijkers (Tchaikovsky) |
Cygnus Gymnasium Amsterdam |
18-Feb-22 |
Vrijdag |
20:00 |
22:30 |
Aanvoerders |
Strijkers |
Cygnus Gymnasium Amsterdam |
|
|
20:00 |
22:30 |
Stijn |
Hout + Hoorns voor de pauze Tchaikovsky 6 Na de pauze Rachmaninof |
Cygnus Gymnasium Amsterdam |
4-Mar-22 |
Vrijdag |
20:00 |
22:30 |
Stijn |
Tutti |
Den Ilp |
11-Mar-22 |
Vrijdag |
20:00 |
22:30 |
Aanvoerders |
Strijkers |
1e violen - Amsterdam 2e violen - Amsterdam Alten - Amsterdam Celli - Piet Walszaal Den Ilp Bassen - bij bassist |
|
|
20:00 |
22:30 |
David Kutz |
Koper + Slagwerk |
Den Ilp - Gymzaal |
18-Mar-22 |
Vrijdag |
20:00 |
22:30 |
Stijn |
Strijkers, Shymko, Rachmaninoff en Tchai-III |
Cygnus Gymnasium Amsterdam |
27-Mar-22 |
Zondag |
10:00 |
13:00 |
Aanvoerders |
Strijkers: 1e violen 2e violen alten
celli bassen |
Den Ilp Den Ilp Wapen van Landsmeer, Calkoenstraat 27 (gratis parkeren)
Den Ilp Den Ilp |
|
|
14:00 |
17:00 |
Stijn |
Tutti (geen slagwerk) Tchai deel 1 en 4, Shymko |
Den Ilp |
1-Apr-22 |
Vrijdag |
20:00 |
22:30 |
Stijn |
Strijkers+Hout+Hoorns Tchaikovsky deel 2, 3 en 4 |
Cygnus Gymnasium Amsterdam |
9-Apr-22 |
Zaterdag |
10:00 |
13.00 |
Stijn |
Tutti incl. slagwerk Tchaikovsky deel 1 pauze deel 3 en 4 |
Den Ilp |
|
|
14:00 |
17:00 |
Rob van de Sterren |
Blazers en slagwerk Tchaikovski d3 Shymko Rachmaninov (focus op plekken met slagwerk) |
Den Ilp- Gymzaal |
|
|
14:00 |
17:00 |
Alejandro Cantalapiedra |
Strijkers Tchaikovski (beetje Shymko) |
Den Ilp - Piet Wals zaal |
|
|
17:00 |
18:00 |
ALV |
|
Den Ilp |
|
|
18:00 |
19:15 |
Diner |
|
Den Ilp |
|
|
19:30 |
22:30 |
Alejandro Cantalapiedra |
Tutti incl. slagwerk Shymko Tchaikovski d3 en d2 |
Den Ilp - Gymzaal |
15-Apr-22 |
Vrijdag |
20:00 |
22:30 |
Stijn |
Tutti+slagwerk Shymko, Rachmaninoff Tchaikovski d3 |
Den Ilp |
22-Apr-22 |
Vrijdag |
20:00 |
22:30 |
Konradin Herzog |
Strijkers Rach: Cijfer 40-43 en cijfer 50 tot eind Tchaikovsky Deel 1 en 2 |
Cygnus Gymnasium Amsterdam |
28-Apr-22 |
Donderdag |
20:00 |
22:30 |
Leon Bosch |
Hout + Hoorns Tchaik, deel 1, 2 en 3 |
Den Ilp - Piet Walszaal/Foyer (zelf koekjes meenemen indien gewenst) |
|
|
20:00 |
22:30 |
Alejandro Cantalapiedra |
Strijkers |
Studio De Generator Generatorstraat 18 1014 AT Amsterdam |
6-Mei-22 |
Vrijdag |
20:00 |
22:30 |
Stijn |
Tutti incl. slagwerk & harp Rachmaninov |
Den Ilp Trombones en tuba voor de pauze Piet Walszaal |
Repetitieschema:
From <http://philharmonie-repetitieschema.pbworks.com/w/page/16366274/Voorjaar%202022>